top background
عنوان : نماد و سنبل متولدین خرداد
موضوع : سمبل های ماه تولد را می توان لوگو و یا نشان هر ماه دانست . لوگو معانی و مفاهیم بسیار گسترده ای دارد و صرفا یک آرم نیست . تمامی سمبل ها نماد ها علامت ها و … را می توان لوگو دانست . سمبل های ماه تولد نی
نویسنده :
تعداد بازدید : 18

نماد و سنبل متولدین خرداد

سمبل های ماه تولد را می توان لوگو و یا نشان هر ماه دانست . لوگو معانی و مفاهیم بسیار گسترده ای دارد و صرفا یک آرم نیست . تمامی سمبل ها نماد ها علامت ها و … را می توان لوگو دانست . سمبل های ماه تولد نیز یک نوع لوگو است و طراحی و انتخاب آن ها برای هر ماه برمیگردد به پیدایش نمادها ، خدایان و علوم اختر شناسی و طالع بینی . نام این نماد ها زودیاک است و اکثر آن ها در یونان باستان بوجود آمدند .
سمبل ماه های تولد و معانی آن ها

نماد و سمبل ماه های تولد
نماد ماه خرداد
افرادی که در خرداد ماه به دنیا آمده اند سمبل و نشان ماه تولدشان دو قلوها می باشد عنصر وجودی شان هوا است و ویژگی شان محتاط بودن ،شجاع،سازگار و پرانرژی می باشند .متولدین این ماه عاشق گل کاملیا هستند و از بین رنگها رنگ سبز، زرد و آبی را دوست دارند و این رنگها برای آنها خوش یمن می باشد. برای متولدین خرداد روز چهارشنبه روز مبارک و خوبی است و آنها می توانند کارها و مراسمات مهم زندگی شان را در روز چهارشنبه انجام دهند. خردادی ها معروف به کودک طبیعت هستند و سیاره حاکم بر آنها مرکوری (عطارد) می باشد فلز وجودی آنها جیوه می باشد و عدد 5 عدد شانس آنها می باشد سنگ خوش یمن خردادی ها عقیق است . این‌ سنگ‌ برای‌ کمک‌ به‌رفع‌ مشکلات‌ مربوط به‌ گردش‌ یا جریان‌ خون‌ و تنظیم‌ شدت‌ احساسات‌ درونی‌ شمابسیار مؤثر است‌. همچنین‌ برای‌ رهایی‌ از افسردگی‌ نیز خیلی‌ مفید محسوب‌ می‌شود. سنگ‌ قیمتی‌ دیگری‌ نیز برای‌ کمک‌ به‌ متولدین‌ خرداد ماه‌ وجود دارد، «زمرد» ولی‌ ازآنجایی‌ که‌ عقیق‌ در رابطه‌ با عطارد بهتر مرتعش‌ می‌شود، خیلی‌ خیلی‌ سودمند به‌شمار می‌آید.  متولدین ماه خرداد شخصیت راوی دارند و “من فکر می کنم ” شعار آن‌هاست . متولدین این ماه اگر می خواهند ازدواج موفقی داشته باشند باید با مرداد ماهی ،بهمن ماهی، مهر ماهی و یا فروردین ماهی ازدواج کنند و همچنین ازدواج خردادی ها  با اسفند ماهی ،شهریور ماهی . آبان ماهی ممکن است آنها را دچار چالش و یا تنش بکند و چه بسا منجر به شکست در ازدواجشان بشود. . 

کاربر گرامی برای ارسال نظر خود باید عضو سایت شوید

برای عضویت کلیک کنید

bottom background